Головні рекомендації по вибору хорошого адвоката

Головні рекомендації по вибору хорошого адвокатаКажуть, вибір адвоката повинен здійснюватися як вибір лікаря, а саме — ретельно і з особливою уважністю. Ми не хочемо довіряти лікування кому-попало, а бажаємо мати справу тільки з кваліфікованим медперсоналом. Так чому б і юридичні проблеми не довірити юристу з великим досвідом роботи і професійними навичками ?!

Перш ніж укласти договір з адвокатом, рекомендуємо перевірити, чи дійсно ви маєте справу з юристом, а не з шарлатаном, який зникне, як тільки отримає наперед свою винагороду. Для цього необхідно упевнитися, що людина має спеціальне посвідчення та номер за реєстром Мін’юсту. Варто відзначити, якщо адвокат втрачає статус, то і номер його також «пропадає» і передається іншій особі.

Адвокат повинен значитися або в бюро, або в колегії, або мати свій адвокатський кабінет. Маємо на увазі, людина, яка працює сам на себе зобов’язаний мати свій кабінет. В іншому випадку, скоріше всього, ви потрапили не на кваліфікованого юриста.

Не потрібно соромитися питати адвоката про його минуле, на яких справах він спеціалізується, чи мав він справу з схожою, як у вас, ситуацією і т.д. Інтернет технології дозволяють перевірити, чи робив обраний юрист якісь публікації по темі, яка якось зачіпає вашу ситуацію, що склалася.

Слід зазначити, хороший адвокат у Львові — це не тільки кваліфікований юрист, але і союзник клієнту. Тому, якщо вам не дуже комфортно перебувати поруч з адвокатом і вести з ним розмову, можливо, дана персона вам не дуже підходить для вирішення вашої справи.

Зважилися з вибором адвоката? Пора письмово оформити ділові відносини у двох примірниках, один з яких залишається у клієнта. Створений договір повинен містити пункти, за що клієнт платить кошти. Тут варто відразу уточнити про додаткові витрати.

Грошова винагорода адвокат отримує або в касу, або на рахунок колегії з отриманням квитанції. Справа в тому, що як би зручно не було платити юристу готівкою в руки, тільки офіційний розрахунок є підстраховкою як для клієнта, так і для самого адвоката. Розгляньте всі повноваження, які ви покладаєте на адвоката.

Щоб бути в курсі виконання обов’язків захисником, можна дзвонити найнятому юристу і цікавитися ходом виконання, попрохати надати копії документів, які були оформлені для захисту підопічного. Правда, надмірний прояв ініціативи з боку клієнта може ускладнити роботу адвоката.

About wolf

Просто юрист !

Bookmark the permalink.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *